CS:GO EFSANE OYUNU DUST 2 BÖLÜMÜNDE SNIPER İLE OYNAMAK.SİZDE ARKADAŞLARINIZ İLE BU EĞLENCEYE KATILIN

PS4 UNCHARTED 4 – Bir Hırsızın Sonu (Türkçe) PART 1 inceleme

10 Mart 2020 tarihinde oyuncuların hayatına Call of Duty: Warzone isimli yeni bir video oyunu girdi. Yalnız bu oyun, beraberinde birçok kafa karışıklığını da getirdi. İşte o kafa karışıklıklarını giderebilmek için de bu yazımızda, bahsi geçen video oyununu olabildiğince anlatmaya çalışacağız sizlere. Oyunu nereden, nasıl indirebileceğinizi belirteceğiz ve oyunu oynayabilmek için nasıl bir bedel ödeyeceğinizi de söyleyeceğiz.

Call of Duty: Warzone, temelinde tamamen ücretsiz bir Battle Royale oyunu

Evet, hemen yukarıdaki başlığımızdan da okuyabileceğiniz üzere Call of Duty: Warzone, oynaması ücretsiz olan bir Battle Royale oyunu. Bu oyun, Call of Duty: Modern Warfare yapıtının içerisinden de oynanabiliyor, tamamen bağımsız bir şekilde indirilip de oynanabiliyor. Ortada her ne kadar iki farklı oynama şekli yer alsa da aslında ikisi arasında hiçbir fark yok; herkes aynı oyunu oynuyor. Oyuncular, birbirinden ayrılmıyor.

Bu ücretsiz Battle Royale oyununu PC, PlayStation 4 ve Xbox One cihazları için indirebiliyorsunuz. Oyunun içerisinde ödeme yapabileceğiniz şeyler ise bir Battle Pass ögesi ve bir mikro ödeme mağazası. Yalnız, Battle Royale modunda silahlar özelleştirilemediği için aslında iki sistemde de çok gereksiz noktalar oluşuyor; siz sadece çıkan karakterler ile oyunu devam ettirebiliyorsunuz fakat ilerlemeleriniz de kesinlikle kaydediliyor.

Eğer Call of Duty: Modern Warfare oyununa sahipseniz, tek bir ilerlemeniz oluyor ve oyunun tüm modlarında karakterlerinizi ve silahlarınızı ilerletebiliyorsunuz. Ana oyunun sahipleri bunu zaten biliyor. Eğer sadece Call of Duty: Warzone oyununa sahipseniz de bu Battle Royale modundaki tüm ilerlemeleriniz kaydediliyor ve eğer gelecekte ana oyunu da satın alırsanız, tüm ilerlemeleriniz silinmeden, yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.


Call of Duty WARZONE için Sorunsuz Kurulum Adımları&Hata Çözümleri (DirectX,Dev,File) %100 Çalışıyor

Gta5 İndirmek Bedava

2020 yılında çıkacak olan oyunlardan bazıları: