Sildiğiniz Programlar PC’de İz Bırakmadan Temizlensin

Sildiğiniz Programlar PC’de İz Bırakmadan Temizlensin

Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz programlar iz bırakmadan tamamen silinsin istiyorsanız bu program tam size göre.

Your Uninstaller , gelişmiş bir yazılım kaldırma aracıdır . Windows işletim sisteminin normal program ekle kaldır uygulamasından çok daha fazla iş yapan bu program , bilgisayarınızda kaldırdığınız yazılımdan en ufak bir kalıntı bırakmamayı hedefliyor . Yazılımı kaldırırken alakalı tüm dosyaları kaldırıp bilgisayarda maximum temizlik sağlıyor . Bu nedenle en çok tutulan Unınstaller yani kaldırma araçları arasında yer alıyor . Türkçe ve kullanışlı arayüzü ile kolay kullanım sunuyor .

Boyutunun küçük olması ve bilgisayarı kasmadan çalışması programı ön plana taşıyan özelliklerden . Yazılımı kaldırırken ilgili tüm bileşenleri kaldırıp kayıt defterinde dahi kalıntı bırakmıyor . Profesyonel bir şekilde çalışıp yazılımı kaldırırken sistem dosyalarına zarar vermiyor ve sistemle %100 uyumlu çalışıyor . Sizde bu program ile bilgisayarınızı daha temiz tutabilirsiniz . Bilgisayarınızda fazla yer kaplamaz ve sistem ile uyumlu çalışır .

Bir Cevap Yazın