Video Edit Nasıl Yapılır? Open Shot ile Ücretsiz

Video Edit Nasıl Yapılır? Open Shot ile Ücretsiz

OpenShot Video Editor, kolay kullanımlı olmasına rağmen güçlü ve popüler özellikleri bünyesinde barındıran açık kaynak kodlu olarak dağıtılan ücretsiz bir video düzenleme yazılımıdır.

Sınırsız Katmanlar: İhtiyacınız kadar katman ekleyerek fligran, arkaplan videoları, ses kayıtları ve fazlasını kullanabilirsiniz.

Başlık Editörü: Videolarınıza başlık eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şablonlarımızı kullanın veya kendiniz oluşturun.

Bölme ve Düzeltme: Videolarınızı hızlıca düzenleyin ve harika anları bulun. OpenShot videonuzu kesmenizi sağlayan birçok kolay özelliğe sahiptir.

Video Efektleri: Video efekt motorumuzu kullanarak, videolarınızdan arkaplanları silin, renkleri tersine dönüştürün, parlaklığı düzenleyin ve fazlasını yapın.

3B Animasyonlar: Kar yağışı lens ışıkları veya uçan yazılar gibi harika 3B animasyonlu başlıklar ve efektler oluşturun.

Animasyonlar: Güçlü animasyon kütüphanemizi kullanırken karartma, kayma, zıplama ve animasyon efektini projenizdeki her şeye uygulayabilirsiniz.

Ses Dalga Şekilleri: Ses dosyalarınızı ses dalgaları olarak görselleştirin ve bu ses dalgalarını videonuzun bir parçası olarak dışarı aktarın.

Ağır Çekim ve Zaman Efektleri: Zamanın gücünü kontrol edin, videonuzu tersine çevirin, yavaşların ve hızlandırın. Ön tanımlı ayarları kullanın veya çalma hızını ve yönünü hareketlendirin.

Video Düzenleme: Video, ses ve imajları dosya yöneticinizden OpenShot’a sürükleyip bırakın. Video düzenlemeye başlamak bu kadar kolay.

Buradan OpenShot Video Edit Programını ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın